دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
اطلاعیه فوری و مهم (تاریخ درج 27 خرداد99) 1399/03/27
اطلاعیه فوری و مهم (تاریخ درج 27 خرداد99)
🔴 اطلاعیه مهم و فوری

🔷امتحانات پایان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98؛
دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و واحد گرمسار غیرحضوری شد.

🔴امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و استان سمنان به‌صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

🔺 روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

🔺1- با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده با ستاد مدیریت کرونای استان سمنان، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، استانداری سمنان و بنا بر تصمیم شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و در راستای رفع دغدغه‌های بهداشتی ناشی از شیوع بیماری کرونا به‌ منظور حفظ سلامت استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی امتحانات پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در بستر مجازی از طریق پروفایل دانشجویی و به‌صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می‌شود.

🔺2- با عنایت به مجازی شدن امتحانات واحدهای استان سمنان، دانشجویان غیر بومی نیازی به شرکت در طرح تعاون آزمون نداشته و میتوانند بدون مراجعه به واحدهای دانشگاهی محل سکونت خود در آزمون مجازی شرکت نمایند.
اما چنانچه هر یک از دانشجویان مایل به شرکت در جلسه امتحان به صورت حضوری باشند طرح تعاون همچنان به قوت خود باقی است و دانشجویان غیر بومی می توانند در نزدیک ترین واحد محل سکونت خود به صورت حضوری امتحان دهند.

🔺3-تمامی دانشجویان بومی که امکانات لازم برای شرکت در امتحانات غیرحضوری را در دسترس ندارند می توانند بصورت حضوری طبق برنامه امتحانی در واحد دانشگاهی محل تحصیل خود با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مراقبتی امتحان دهند.

🔺بدیهی است فایل های آموزشی، نحوه ورود به سامانه، نحوه پاسخگویی و سایر اطلاعات مورد نیاز در اطلاعیه های بعدی به اطلاع خواهد رسید.
تعداد بازدید: 416
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal