دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
باحکم دکتر کهساری؛  معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب شد 1398/07/07
باحکم دکتر کهساری؛ معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب شد

باحکم دکتر کهساری؛

معاونت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب شد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا کهساری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان در حکمی حجت الاسلام عباس نصیری فرد را به عنوان معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سراج، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر عبدالله خالصی دوست، دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا کهساری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا آرامی، امام جمعه گرمسار، دکتر علیرضا لادن مقدم، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، علی همتی، معاون فرماندار گرمسار، دکتر سلطانی، سرپرست واحد مهدیشهر و هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار، حجت الاسلام عباس نصیری فرد به عنوان نخستین معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار منصوب و دفتر این معاونت راه اندازی شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضا کهساری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان سمنان با بیان اینکه تفاهم نامه تاسیس معاونت فرهنگی نهاد در یک صد واحد دانشگاه آزاد بین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شده گفت: تاسیس دفتر معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در راستای این تفاهم نامه می باشد.

وی ادامه داد: دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکنون تلاش کرده که بازوی مدیریت دانشگاه و بخش های مختلف، خصوصاً حوزه فرهنگی و در کنار مسئولین باشد و انشاء الله این بازو برای دانشگاه قوی تر باشد و آقای نصیری فرد نهایت تلاششان را برای اعتلای فرهنگ در دانشگاه داشته باشند.

کهساری گفت: با توجه به اینکه در هیچ یک از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شهرستان گرمسار دفتر نهاد وجود نداشت این فرصت وزمینه فراهم شد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار دفتر معاونت نهاد تاسیس و راه اندازی گردد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا آرامی، امام جمعه گرمسار هم ضرورت تاسیس دفتر نهاد در شهرستان گرمسار را برشمرد و گفت: با توجه به تعدد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تعداد دانشجویان در شهرستان گرمسار، ضرورت تاسیس دفتر نهاد در دانشگاه های شهرستان از مدت ها پیش احساس می شد که الحمدلله امروز با تلاش های صورت گرفته این مهم عملی گردید.

وی با تبریک به حجت الاسلام نصیری فرد در مسئولیت جدید، اظهار امیدواری کرد ایشان با روحیه ایمان، اخلاص و تقوی این مسئولیت بسیار خطیر را به دوش بگیرند و برای جوانان عزیز یک دوست خوب، مشاور امین و بدون هیچ واسطه ای کنار دانشجویان باشند و به همه دانشگاه ها سرکشی کنند.

در این مراسم حکم حجت الاسلام عباس نصیری فرد به عنوان معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار قرائت و به ایشان اهدا شد.

تعداد بازدید: 30
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal