دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
زنگ مهر و مقاومت در آموزشگاه های سما واحد گرمسار نواخته شد 1398/07/02
زنگ مهر و مقاومت در آموزشگاه های سما واحد گرمسار نواخته شد

در نخستین روز سال تحصیلی جدید؛

زنگ مهر و مقاومت در آموزشگاه های سما واحد گرمسار نواخته شد

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی سازمان سما و سرپرست واحد گرمسار زنگ مهر و مقاومت در مدارس سمای واحد گرمسار به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی واحد گرمسار، در نخستین روز از سال تحصیلی جدید و با حضور حجت الاسلام والمسلمین وحید معتمدی، معاون فرهنگی و دانشجویی سازمان سما، دکتر علیرضا لادن مقدم، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و دکتر محمد شاه حسینی، معاون سمای واحد گرمسار زنگ مهر و مقاومت در دبستان های ستارگان و فرشتگان سما در شهر گرمسار نواخته شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین وحید معتمدی، معاون فرهنگی و دانشجویی سازمان سما با تبریک آغاز سال تحصیلی 99-98 و هفته دفاع مقدس، امنیت، آرامش و نشاط امروز را حاصل ایثارگری و جان گذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست و بر زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تاکید کرد.

وی با بیان اینکه بهار علم و دانش با کسب علم و مهارت آموزی آغاز می شود گفت: یکی از شعارهای مدارس سما بحث مهارت آموزی است و باید در کنار علم واخلاق هر دانش آموز یکی از مهارت های مورد نیاز را فرا بگیرد.

معتمدی ادامه داد: امسال با نام امام حسین(ع) و مهر امام حسین(ع) سال تحصیلی را شروع می کنیم و به مسئولین و اولیاء دانش آموزان پیشنهاد کرد در دبستان ستارگان سما به یاد 20 میلیون زائر امام حسین(ع) که در اربعین عازم کربلا می شوند موکبی برپا کنند تا درس های زندگی امام حسین(ع) در قالب یک ایستگاه صلواتی به دانش آموزان آموزش داده شود و فضای مدرسه فضایی تربیتی و بسیار پرنشاط و حسینی باشد.

معاون فرهنگی دانشجویی سازمان سما به فضا و محیط آموزشی مناسب برای تعلیم و تربیت در مدارس سما اشاره کرد و اظهار داشت: باید در این فضا در کنار علم و دانش، اخلاق خودمان را گسترش بدهیم و پیشرفت کنیم تا به جایی برسیم که جمهوری اسلامی به بالاترین درجات خودش برسد.

در مراسم نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در دبستان های ستارگان و فرشتگان سما که جمعی از اولیاء دانش آموزان نیز حضور داشتند برنامه های متنوعی توسط دانش آموزان اجرا و سال تحصیلی 99-98 رسماً آغاز شد.

تعداد بازدید: 20
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal