دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور
اطلاعیه فوری و مهم در خصوص تعویق زمان برگزاری امتحانات پایان ترم 1399/03/23
اطلاعیه فوری و مهم در خصوص تعویق زمان برگزاری امتحانات پایان ترم
🔴اطلاعیه مهم و فوری

🔶امتحانات کلیه واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان (از جمله واحد گرمسار) به تعویق افتاد

🔷 بدینوسیله در اجرای بند 7 دستور العمل شماره 77/152 مورخ 99/3/15 سازمان مرکزی و با توجه به شیوع بیماری کرونا در شهرستان های استان که در وضعیت زرد و هشدار می باشند، طبق مصوبه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان مورخ 99/3/22و نظر ستاد مدیریت کرونای استان، برای حفظ سلامتی دانشجویان، اساتید و کارکنان و رفع نگرانی اولیای محترم، به اطلاع می رساند امتحانات حضوری کلیه مقاطع از تاریخ 24 خرداد لغایت 30 خرداد سال جاری برگزار نخواهد شد.
در این خصوص موارد زیر به اطلاع می رسد:

🔺کلیه امتحانات واحد گرمسار که در تاریخهای 24 تا 29 خرداد 99 برنامه ریزی شده بودند، به هفته بعد از اتمام امتحانات از مورخ 21 تیرماه 99 الی 26 تیرماه 99 بر اساس کارت‌های ورود به جلسه منتقل می شوند. در صورت تغییر تصمیمات سازمان مرکزی یا اخذ مجوز برگزاری امتحانات استان سمنان به صورت مجازی و تامین زیرساخت، موضوع متعاقباً و در اسرع وقت اطلاع رسانی خواهد شد.

🔺 با عنایت به تغییر تاریخ امتحانات، اصلاحات مربوط به تاریخ و ساعت جدید امتحان تا روز سه شنبه مورخ 99/3/27 در سیستم انتخاب واحد دانشجویان وارد شده و دانشجویان عزیز می توانند از روز چهار شنبه مورخ 99/3/28 با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه، کارت اصلاح شده ی ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

🔺کلیه دانشجویان محترم در همه مقاطع تحصیلی و با هر آزمون حضوری یا مجازی لازم است کارت ورود به جلسه آزمون را از طریق سامانه آموزشی واحد حتما تهیه نمایند.

🔺 ممکن است ساعت امتحان شما در یک روز جابجا شده و به جلسات بعد از ظهر منتقل شود. لذا توصیه می شود حتما از تاریخ 99/3/28 مجددا به سامانه انتخاب واحد مراجعه نموده و تاریخ و ساعت امتحان را چک بفرمائید.

🔺 به اطلاع می رساند "در صورت فراهم بودن زیرساخت های لازم"، امتحانات دروس عمومی و معارف به صورت مجازی برگزار خواهد شد. بدیهی است در صورت فراهم نشدن زیرساخت، امتحان این دروس نیز مانند سایر دروس حضوری برگزار خواهد شد.
در این خصوص تا روز سه شنبه مورخ 99/3/27 اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

🔺دانشجویان واحد گرمسار که ساکن شهرهای دیگر بوده و در نظر دارند در نزدیکترین واحد به محل سکونت خود امتحان دهند، می توانند برای شرکت در امتحانات خود با مراجعه به سامانه اعلامی در سایت دانشگاه ثبت نام و برابر دستور العمل با حضور در واحد دانشگاهی مورد تایید سامانه امتحان بدهند. بدیهی است این عزیزان نیز در هفته آینده امتحان نخواهند داشت.

🔺 دانشجویان واحد های دانشگاهی دیگر کشور که واحد گرمسار را برای آزمون در سامانه طرح تعاون آزمون انتخاب نموده و در هفته آینده امتحان دارند، می توانند با دستورالعمل های مربوطه در هفته آینده، و اطمینان از عدم لغو آزمون های واحد خود، آزمون خود را در محل واحد گرمسار برگزار کنند.

🔺 لطفا با بازنشر خبر به دیگران نیز اطلاع رسانی بفرمائید.

روابط عمومی دانشگاه
تعداد بازدید: 354
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal