دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
باحضور دكتر لادن مقدم:  نشست صميمانه سرپرست واحد گرمسار با رئيس و اعضاء هيات علمي دانشكده دامپزشكي برگزار شد. 1395/11/29
باحضور دكتر لادن مقدم: نشست صميمانه سرپرست واحد گرمسار با رئيس و اعضاء هيات علمي دانشكده دامپزشكي برگزار شد.

باحضور دكتر لادن مقدم:

نشست صميمانه سرپرست واحد گرمسار با رئيس و اعضاء هيات علمي دانشكده دامپزشكي برگزار شد.

نشست صميمانه سرپرست واحد گرمسار
 

رئيس و اعضاء هيات علمي دانشكده دامپزشكي واحد گرمسار در فضايي صميمانه، با دكتر عليرضا لادن مقدم، سرپرست واحد گرمسار ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار، دكتر عليرضا لادن مقدم، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار در دانشكده دامپزشكي حضور يافت و در فضايي صميمانه با رئيس و اعضاء هيات علمي اين دانشكده ديدار و گفتگو كرد.

در اين جلسه دكتر عليرضا لادن مقدم توجه به نيازها، مسائل و مشكلات استادان و دانشجويان دامپزشكي را مهم دانست و تاكيد كرد: «تامين تجهيزات مورد نياز بيمارستان تخصصي دامپزشكي، دام هاي مورد نياز كلاس هاي عملي، دارو و نيازهاي رفاهي استادان و دانشجويان بايستي به سرعت انجام شود.»

وي حركت دانشگاهيان در مسير چارچوب ها و مقررات را ضروري عنوان كرد و گفت: «بايد با معيار خوش رفتاري و دوستي و با كمك همديگر مشكلات موجود را حل كنيم.»


 

لادن مقدم رشته سازي و اخذ رشته هاي پيراپزشكي را نياز فعلي واحد گرمسار دانست و از اعضاء هيات علمي خواست براي اخذ رشته هاي مورد نياز از هيچ كوششي دريغ نكنند.

در اين جلسه اعضاء هيات علمي در فضايي صميمي با تبريك انتصاب دكتر عليرضا لادن مقدم به عنوان سرپرست جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار، به بيان مسائل و مشكلات خود پرداختند و بر آمادگي اعضاء هيات علمي بر حل مسائل و مشكلات دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار و توسعه اين واحد دانشگاهي تاكيد كردند.

 

 

 

تعداد بازدید: 160
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal