دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۷ چهارشنبه ۲ خرداد
سامانه جامع اطلاع رساني جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار با حضور دكتر طاهره ميرساردو سرپرست و هيات رئيسه اين دانشگاه رونمايي شد. 1395/09/21
سامانه جامع اطلاع رساني جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار با حضور دكتر طاهره ميرساردو سرپرست و هيات رئيسه اين دانشگاه رونمايي شد.

باحضور سرپرست دانشگاه صورت گرفت

رونمايي از پرتال جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار

سامانه جامع اطلاع رساني جديد دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار كه با جديدترين تكنيك‌ها طراحي شده است با حضور دكتر طاهره ميرساردو سرپرست و هيات رئيسه اين دانشگاه رونمايي شد.

به گزارش خبرنگار آنا، در مراسم رونمايي از وب سايت جامع اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار كه جمعي از معاونان و مديران اين واحد حضور داشتند، ميرساردو راه اندازي سايت جديد را يكي از نيازهاي مهم واحد برشمرد و از اقدامات صورت گرفته قدرداني و ابراز اميدواري كرد اين وب سايت بتواند به اهدافي كه برنامه ريزي شده است، دست پيدا كند.

مهندس صمد صبوري مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات واحد گرمسار هم در باره قابليت ها و امكانات اين سايت توضيحاتي ارائه كرد و گفت: با تاكيدات و پيگيري‌هاي دكتر ميرساردو، وب سايت جديد دانشگاه به نشاني:www.iau-garmsar.ac.ir با هدف اطلاع‌رساني بهتر به همه مخاطبان، استادان، دانشجويان و كاركنان و با رويكردي جديد و با تكيه بر روش هاي جديد، طراحي و راه‌اندازي شده است.

صبوري با بيان اينكه در طراحي وب سايت جديد از استانداردهاي كنسرسيوم جهاني استفاده شده است، خاطرنشان كرد: «راحتي كار براي بازديدكنندگان، سازگاري بيشتر با موتورهاي جستجو و پايداري از جمله مزاياي استفاده از اين استاندارد است كه موجب بهبود كاركرد سايت، خطا و عيب‌دهي كمتر و در نتيجه افزايش طول عمر سايت و نياز كمتر آن به پشتيباني فني مي شود«.

صبوري با بيان اينكه در طراحي وب سايت به نيازهاي امروز و آينده آن نيز توجه شده است، گفت: «يكي از مهم ترين مزيت هاي استانداردسازي طراحي سايت، قابل استفاده و مطابق بودن آن با مرورگرهاي متنوع در طول زمان است.به گونه اي كه با ارتقاي مرورگرها مشكلي نداشته و كاملا با آنها سازگار است«.

مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات واحد گرمسار دسترسي به آخرين اخبار، اطلاعيه ها و رويدادهاي واحد با استفاده از متن و تصوير، معرفي و شرح وظايف حوزه هاي مختلف دانشگاه، صفحات اختصاصي اعضاي هيات علمي، لينك هاي مهم دانشگاهي، دسترسي سريع و آسان به اطلاعات مورد نياز، معرفي دانشكده ها، ليست رشته هاي داير، تلفن ها، سامانه هاي اينترنتي كتابخانه ديجيتال، سامانه مجلات، پست الكترونيك و راههاي ارتباطي با روابط عمومي و مسئولان دانشگاه را از بخش هاي مختلف سايت جديد واحد گرمسار برشمرد.

تعداد بازدید: 487
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal