دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ ارديبهشت
باخبر شديم والده مكرم استاد گرامي سركار خانم دكتر پيرزماني و سركار خانم دكتر كمالي اصل دعوت حق را لبيك گفته و به ديار باقي شتافتند. ضمن ابراز همدردي ،مصيبت وارده را به سركار خانم دكتر پيرزماني، سركار خانم دكتر كمالي اصل و خانواده محترمشان تسليت عرض نموده،  از خداوند رحمان و غفار براي آن مرحومان، رحمت و مغفرت و براي ساير بازماندگان صبر و سلامتي آرزومنديم. 1395/10/28
باخبر شديم والده مكرم استاد گرامي سركار خانم دكتر پيرزماني و سركار خانم دكتر كمالي اصل دعوت حق را لبيك گفته و به ديار باقي شتافتند. ضمن ابراز همدردي ،مصيبت وارده را به سركار خانم دكتر پيرزماني، سركار خانم دكتر كمالي اصل و خانواده محترمشان تسليت عرض نموده، از خداوند رحمان و غفار براي آن مرحومان، رحمت و مغفرت و براي ساير بازماندگان صبر و سلامتي آرزومنديم.
انالله و انااليه راجعون
باخبر شديم والده مكرم استاد گرامي سركار خانم دكتر پيرزماني و سركار خانم دكتر كمالي اصل دعوت حق را لبيك گفته و به ديار باقي شتافتند. ضمن ابراز همدردي ،مصيبت وارده را به سركار خانم دكتر پيرزماني، سركار خانم دكتر كمالي اصل و خانواده محترمشان تسليت عرض نموده،  از خداوند رحمان و غفار براي آن مرحومان، رحمت و مغفرت و براي ساير بازماندگان صبر و سلامتي آرزومنديم.

رئيس، معاونين، مديران، اساتيد،كاركنان ودانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
تعداد بازدید: 44
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal